Arı Bey Hakkında

Göktuğ Bal, İzmir’in Bergama ilçesinde 2013 yılında kurulmuştur. Genç bir şirket olan Göktuğ Bal firmasının ilk markası olan ARIBEY Ege Bölgesinin yöresel Çam ve Çiçek süzme ballarını tüm doğallığı ve güvenilirliği ile yerel market ve market zincirlerinde siz değerli tüketicilere bal ürünlerini sunmaktadır.

Şirket kuruluş yerimizin Bergama olarak seçilme nedenleri ise Türkiye de kurulan 2. Arıcılar derneğinin bu bölgede bulunmasıdır. Ayrıca Bergama çevresinde ve Çam Balı, Çam Fıstığı ile meşhur Kozak Yaylasında çok sayıda yerleşik arıcılık faliyeti ile uğraşan müstahsillerin olmasıdır.

Marka adımızın (Arıbey) anlamı ise Ana arının diğer anlamı olan arıbeyinden gelmektedir.

Göktuğ Bal şirketi olarak Arıbey Bal markası altında Bergama yöresi, Kozak Yaylası ve Bakırçay Havzasının eşsiz bitki örtüsünden alınan yöresel balları İzmir Ege Üniversitesi AR-GE FAR Kalite Kontrol Laboratuvarlarında analiz ettirerek en doğal ve kaliteli bir şekilde yöremizin salgı balını siz değerli tüketicilerimize sunmaktayız.

Genç bir marka olan Arıbey Bal Bergama(KOZAK YAYLASI) ve Bakırçay Havzası arıcılarından topladığı yöresel ve doğal balları kaliteli ve güvenli olarak sofralarınıza sunmaktadır.

Misyonumuz: Genç ve kararlı bir şirket olarak siz değerli tüketicilerimize doğanın en mucizevi besini olan Süzme Balın tüm doğallığını koruyarak yöresel balımızın değerini olması gerektiği değere taşıyarak sizlere sunabilmek..

Sizin için ARIBEY...

Doğallığı ve saflığı EGE ÜNİVERSİTESİ ARGEFAR Kalite Kontrol Laboratuvarlarında analiz edilmiş, onaylanmış olan Bakırçay Havzasının yöresel salgı ballarını özenle derleyerek siz değerli tüketicilerimizin sofralarına sunmayı ilke edinmiş, sağlıklı nesiller yetiştirilmesini kendine görev bilmiş, hep doğal, en doğal diyerek sizlerle gülmeyi sizlerle büyümeyi hedefleyen dürüstlük doğallık sağlık diyerek yarınlara yürüyen ve her şey sizler için sağlıklı gelecek nesiller için diyebildiğimiz için ARIBEY.

Arıbey Ne Demek?
Arıbey adı ana arının diğer anlamı olan arıbeyinden gelmektedir.
Neden Arı Bey?

  1. Kaliteli, güvenilir ve hijyenik

  2. Ege Üniversitesi ARGEFAR onaylı

  3. Kozak Yaylasından yöresel ballar

  4. Bakırçay Havzasından yöresel ballar

  5. Sağlıklı, doğal ve saf ürünler